درباره ما

 درباره ما

شرکت رسپینا داده فراز در سال 1389 در راستای تحق برنامه های استراتژیک توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) همچنین توسعه صنعت IT کشور با بهرهگیری از مدیران ،کارشناسان و مهندسین مجرب و کار آزموده در زمینه های مشاوره طراحی ، اجرا و نگهداری انواع مراکز دیتا سنتر ، شبکه های دیتا و مخابراتی تاسیس گردید.

باور به رویکرد مشتری مداری با تعهد ، مدیران و همکاری کارکنان بخشهای مختلف این شرکت امریست که همواره در مهندسی فروش محصولات و خدمات پس از فروش وجه تمایز ما نسبت به رقبا می باشد .

مدیران این شرکت با  سابقه مستمر در بخش فنی و مهندسی ICT و همچنین تامین تجهیزات فعال و غیر فعال دیتا سنتر ، می باشند .

چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای براین مدعاست.انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

شرکت رسپینا داده فراز در سال 1398 ، با به کارگیری  سرویسها و خدمات تخصصی قابل ارائه توسط شرکت :

- ارائه مشاوره و طراحی انواع شـبکه های کامپیوتری .
- ارائه راه حل های طراحی و ساخت DATA CENTER های استاندارد .
- شناخت ، امکان سنجی و تهیه RFP برای شرکت ها و سازمانهای مختلف .
- نصب و راه اندازی انواع سرویسهای شبکه توسط متخصصین MCSE.
- راه اندازی انواع سوئیچها و روترهای سیسکو توسط متخصصین CCNP,CCIE.
- پشتیبانی و نگهداری انواع سرورها و STOREGE ها توسط کارشناسان HP .
- تهیه و تأمین زیرساخت های سخت افزاری.
- پشتیبانی فنی ، سرویس و نگهداری تجهیزات شبکه و دستگاه های ارتباط میانی .
- طراحی ، پیاده سازی و نظارت بر راه اندازی مراکز داده (Data Center ) و تأمین نرم افزارها و تجهیزات مورد نیاز