خدمات

مشاوره و طراحی

اين بخش از خدمات ما، مربوط به مرحله پيش از فروش هر گونه تجهيزات و يا تعريف هر گونه پروژه اي مي باشد. در اين بخش به منظور ارايه خدمات كيفي تر مديريت هاي مختلفي از معاونت هاي بازاریابی و فروش و همچنين معاونت پروژه و پشتيباني زير ساخت ورود پيدا مي كنند.

تامین و تجهیز


در صورتی که سفارش مشتری صرفا مشتمل بر تامین محصولات و تجهیزات فنی باشد, معاونت بازرگانی شرکت با اتکاء به موجودی محصولات در انبارهای خود و همچنین به مدد شبکه تامین گسترده خویش در خارج از کشور این امکان را دارد تا حداکثر ظرف مدت 48 ساعت سفارشات را فراهم آورده و تحویل مشتریان نماید

نصب و پیاده سازی مرکز داده


سفارش مشتری می تواند هم دربرگیرنده کلیه مراحل از اجراء زیر ساخت تا نصب و پیاده سازی یک مرکز داده باشد, یا در صورت آماده بودن زیر ساخت , صرفا شامل نصب و پیاده سازی مرکز داده با راهکارهای مد نظر و متناسب با مختصات سازمانی مشتری باشد. در هر دو شکل فوق, معاونت فنی و پشتیبانی شرکت با بهرمندی از تجربیات بیش از یک دهه ای متخصصان خود این آمادگی را دارد تا بر اساس راهکارهای نه گانه موجود و برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا مبادرت به پیاده سازی, نصب و پیکره بندی مرکز شما نماید.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

این شرکت تلاش نموده تا مطابق با استاندارد های کیفی خود و با طراحی سامانه پشتیبانی و خدمات پس از فروش کارآمد, همراه همیشگی مشتریان خود باشد.
"ما همواره در کنار شما هستیم", تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید و یا چه زمانی است؛ مهم این است که متخصصان شرکت آمادگی ارایه هرگونه خدمات فنی برای ایجاد آرامش و احساس اطمینان خاطر در شما را دارند.
خدمات این بخش طیف وسیعی شامل تعویض محصولات تحت ضمانت تا موارد ذیل را در بر می گیرد:

عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع برد های الکترونیکی[1]
ارایه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع تجهیزات مراکز داده, اعم از سامانه های پردازشی و ذخیره سازی
عیب یابی و تعمیر کلیه تجهیزات شبکه و مخابرات  
عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات راهکارهای نه گانه

اجرا و پیاده سازی

در صورت تمایل و سفارش مشتریان, این شرکت آمادگی دارد تا به پشتوانه دانش تخصصی مهندسان معاونت پروژه و پشتیبانی زیر ساخت خود و طبق مختصات استاندارد های TIA-942 وBICSI  که شامل مقاوم ‌سازی بنا و مقاومت در برابر زلزله ‌،سیستم های تهویه هوا، سیستم اطفاء حریق، درب های ضد حریق و ضد انفجار، دوربین ‌های کنترلی، سیستم‌ های کنترل تردد، سیستم روشنایی، سیستم خنک کننده، سیستم برق شهری، UPS  و ژنراتور، چاه ارت، شبکه و ... می باشد , مبادرت به احداث ساختار فیزیکی مرکز داده مشتریان خود نماید.

پیکره بندی سفارشی

در شرایط مختلف سازمان هایی که برخوردار از مراکز داده می باشند, می توانند نیاز به پیکره بندی مجدد سامانه خویش داشته باشند. این شرایط می تواند ماحصل نیاز های جدید سازمانی, ضرورت استفاده از محصولات جدیدتر و یا هرگونه رخداد دیگری باشد. در چنین شرایطی معاونت فنی و پشتیبانی شرکت آماده است تا طبق سفارش شما بهترین خدمات پیکره بندی سفارشی را با توجه به راهکارهای مد نظر و مختصات مرکز داده موجود ارایه نماید.

respina . khadamat2